Filtruj

Praca Operator Brygadzista - Kaczorów

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR/BRYGADZISTA

FABRYKA PAPIERU KACZORY SP. Z O.O.FABRYKA PAPIERU KACZORY SP. Z O.O.
Kaczory

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn do pakowania ręczników i papieru toaletowego, usuwanie usterek. Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 3 m-ce, kolejna - na czas określony 33 m-ce, następnie na czas nieokreślony, zatrudnienie od zaraz, trzy zmiany od pn. do pt. w godz. 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:0...

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Brygadzista Budowlany

AGENCJA PRACY GOWORK.PLAGENCJA PRACY GOWORK.PL
Wałbrzych

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na sta...

15.06.202415.06.2024

OPERATOR MASZYN ODLEWNICZYCH

MANPOWERMANPOWER
Wałbrzych

OPERATOR MASZYN ODLEWNICZYCH ( ZALEWACZ) (ODO)Warunki zatrudnienia:•Płaca zasadnicza: 4 300- 5000 brutto (w zależności od doświadczenia i uprawnień),•Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce,•Na okresie próbnym: oMożliwość korzystania z ubezpieczenia medycznego i ubezpieczenia grupowego (dofinasowane cz...

09.05.202409.05.2024