Filtruj

Praca Operator Cnc Tokarz Frezer - Dębica

1-3 z 3 ofert pracy

Operator maszyn CNC - Tokarz - Frezer

IGLOOCAR SP. Z O.O.IGLOOCAR SP. Z O.O.
Dębica

Igloocar Sp. z o.o. –wiodący producent nadwozi chłodniczych i specjalistycznych.Założona w Polsce w 1978 roku firma Igloocar wykorzystuje swoje know-how w zakresie produkcji nadwozi izolowanych i specjalistycznych. Igloocar to uznana marka, a swoim zasięgiem obejmuje Polskę i Europę, będąc częścią g...

20.03.202420.03.2024

Frezer lub Tokarz CNC z j.niemieckim *wysokie zarobki*

nowa oferta
STERNJOB SP. Z O.O.STERNJOB SP. Z O.O.
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zmiany narzędzi na maszynach Przeprowadzenie pomiarów Monitorowanie maszyny Przeprowadzanie kontroli jakości WYMAGANIA: Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym A2+ Prawo jazdy i samochód Doświadczenie zawodowe OFERUJEMY: Niemiecką umowę o pracę, Pełny pakiet świad...

04.05.202404.05.2024

Union Parts CNC - Frezer / Tokarz.

UNION PARTS CNCUNION PARTS CNC
Żyraków

Firma Union Parts CNC z siedzibą w Bobrowej Woli (15km od Dębicy) zatrudni pracownika na stanowiska :- Operator Frezarki CNC- Operator Tokarki CNCPraca stała, na umowę o pracę w nowoczesnym parku maszynowym przy produkcji elementów metalowych o małych i średnich gabarytach. Mile widziane doświadczen...

04.03.202404.03.2024