Filtruj

Praca Operator Cnc Tokarz Frezer - Mielec

1-3 z 3 ofert pracy

Frezer - Tokarz CNC

nowa oferta
FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA TOMCZYK ANDRZEJFIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA TOMCZYK ANDRZEJ
Mielec

Frezer - Tokarz CNC Miejsce pracy: Mielec Twój zakres obowiązków Poszukujemy samodzielnych operatorów CNC chcących pracować na tokarkach CNC na systemie FANUC oraz frezarka CNC na systemie Heidenhain. Do zadań należy wykonywanie detali oraz ich pomiar. Nasze wymagania Doświadczenie minimum 2 lata Wy...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Frezer lub Tokarz CNC z j.niemieckim *wysokie zarobki*

nowa oferta
STERNJOB SP. Z O.O.STERNJOB SP. Z O.O.
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zmiany narzędzi na maszynach Przeprowadzenie pomiarów Monitorowanie maszyny Przeprowadzanie kontroli jakości WYMAGANIA: Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym A2+ Prawo jazdy i samochód Doświadczenie zawodowe OFERUJEMY: Niemiecką umowę o pracę, Pełny pakiet świad...

15.05.202415.05.2024

Union Parts CNC - Frezer / Tokarz.

UNION PARTS CNCUNION PARTS CNC
Żyraków

Firma Union Parts CNC z siedzibą w Bobrowej Woli (15km od Dębicy) zatrudni pracownika na stanowiska :- Operator Frezarki CNC- Operator Tokarki CNCPraca stała, na umowę o pracę w nowoczesnym parku maszynowym przy produkcji elementów metalowych o małych i średnich gabarytach. Mile widziane doświadczen...

04.03.202404.03.2024