Filtruj

Praca Operator Cnc - Nowy Sącz

1-3 z 3 ofert pracy

Operator Maszyn – Niemcy

nowa oferta
KLAVER SP. Z O.O.KLAVER SP. Z O.O.
Nowy Sącz

Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie - niemiecką umowę o pracę - możliwość podjęcia stałej współpracy - opiekę polskich koordynatorów - pracę w systemie zmianowym Wymagania: - znajomość języka niemieckiego (minimum A2)- prawo jazdy i własny samochód - zaangażowanie i motywacja do pracy Aktualnie re...

15.05.202415.05.2024

Praca na stanowisku operator maszyny CNC

nowa oferta
STANISŁAWSTANISŁAW
Pławna

Firma z m. Pławna gmina Ciężkowice zatrudni na stanowisku operatora maszyny CNC Nasze wymagania: · Obsługa wycinarki plazmowej( CNC) · Obsługa wózka widłowego oraz Suwnicy – dotyczy załadunku i rozładunku blach do palenia na maszynę (możliwość dalszego rozwijania się zawodowego poprzez kurs „ o...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR CNC

nowa oferta
Podrzecze

Zakres obowiązków: Zapoznanie się ze strukturą organizacyjną firmy i organizacją w dziale obróbki skrawaniem. Wprowadzenie w zakresie działania programów komputerowych, wykorzystywanych w firmie. Zapoznanie z obróbką materiałów i odpowiedni dobór narzędzi. Nadzór nad pracą maszyny oraz kontrola nad ...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0523 s