Filtruj

Praca Operator Cnc - Pakość

1-3 z 3 ofert pracy

Operator wytaczarki CNC

NOTEĆNOTEĆ
Pakość

Fabryka NOTEĆ w Pakości zatrudni osobę na stanowisko: OPERATOR WYTACZARKI CNC Od kandydata oczekujemy: - Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe o kierunku obróbka –skrawanie lub pokrewne - Znajomość czytania rysunku technicznego - Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku frezera/wytaczar...

17.05.202417.05.2024
od 38 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR SITODRUKU (NR 1148)

nowa oferta
EURODEKOR SP. Z O.O.EURODEKOR SP. Z O.O.
Balczewo

Zakres obowiązków: obsługa maszyny CNC Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, łatwość przyswajania wiedzy, współpraca z ludźmi, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu obowiązków, mile widziane prawo jazdy kat. B, pracodawca oferuje szko...

23.05.202423.05.2024

Operator CNC , ploter frezujący ,operator maszyn, obróbka drewna

MACIEJ NIEZBORAŁAMACIEJ NIEZBORAŁA
Jaronty

Miejsce pracy:Inowrocław, Możliwość osoby do przyuczenia Zakres obowiązków: · Frezowanie elementów drewnianych · przestrzeganie norm i zasad bezpieczeństwa przy pracy z narzędziami i maszynami stolarskimi · współpraca z członkami zespołu · dbanie o porządek i ład w miejscu pracy Oczekiwania: ...

21.05.202421.05.2024