Filtruj

Praca Operator Cnc - Podlaski

1-2 z 2 ofert pracy

OPERATOR CNC - REGENERACJA FELG

KOLA-SAMOCHODOWE.PL MARIUSZ KOŻUCHOWSKIKOLA-SAMOCHODOWE.PL MARIUSZ KOŻUCHOWSKI
Biała Podlaska

Zakres obowiązków: obróbka felg aluminiowych na CNC, polerowanie felg, prostowanie felg, malowanie felg, pracodawca zapewnia zakwaterowanie (godziny pracy 8:00-16:00) Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność prostowania felg, podstawowa znajomość obróbki CNC, wymagane 2 lata doś...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/0950Obowiązki:obróbka felg aluminiowych na CNC, polerowanie felg, prostowanie felg, malowanie felg, pracodawca zapewnia zakwaterowanie (godziny pracy 8:00-16:00)Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:umiejętność prostowania felg, pods...