Filtruj

Praca Operator Cnc - Zduńska Wola

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR CNC

WORKPLAST SP. Z O.O.WORKPLAST SP. Z O.O.
Zduńska Wola

Zakres obowiązków: obsługa maszyny CNC Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) - umiejętność czytania rysunku technicznego - umiejętność obsługi maszyny CNC - praca w godz. 06.00 - 14.00...

19.06.202419.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator maszyn CNC

nowa oferta
TECH-EXPORTTECH-EXPORT
Korczew

TECH EXPORT naszą główną działalność koncentrujemy w obszarze budownictwa przemysłowego, energetycznego i chemicznego. Cechuje nas profesjonalizm oferowanych rozwiązań oraz indywidualne podejście do każdego Klienta, co wyróżnia nas spośród konkurencji. Zatrudniamy już blisko 400 pracowników. Działam...

01.07.202401.07.2024

operator frezarek CNC

nowa oferta
MARIUSZ DOMINIAKMARIUSZ DOMINIAK
Podłężyce

Obowiązki: Obsługa maszyn CNC, w tym ustawianie programów i parametrów skrawania. Programowanie obrabiarek CNC oraz wprowadzanie korekt w programach. Kontrola jakości wykonanych detali za pomocą narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, itp.). Bieżąca konserwacja maszyn i narzędzi. Dobór narz...

od 4300 zł