Filtruj

Praca Operator Druku - Bydgoszcz

1-2 z 2 ofert pracy

OPERATOR DRUKARKI

SUPRAVIS S. A.SUPRAVIS S. A.
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: Obsługa maszyny drukującej z centralnym cylindrem, odpowiedzialność za realizację zleceń zgodnie z planem produkcyjny, odpowiedzialność za jakość druku, przezbrajanie maszyny, nadzór nad farbami i kolorystyką, praca zgodnie ze standardami firmy, raportowanie realizowanych operacji...

23.08.202423.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator maszyn (do działów: Druk, Sztance, Kaszerowanie)

MMP NEUPACK POLSKA SP. Z O.O.MMP NEUPACK POLSKA SP. Z O.O.
Bydgoszcz

MMP Neupack Polska, jeden z największych producentów opakowań tekturowych, w związku z intensywnym rozwojem organizacji, poszukuje osoby na stanowisko: Operator maszyn (do działów: Druk, Sztance, Kaszerowanie) Miejsce pracy: Bydgoszcz ul. Petersona 15 lub ul. Równa 2 Od kandydatów oczekujemy: C...

08.02.202408.02.2024
od 6000 zł