Filtruj

Praca Operator Dzwigu - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

Operator Żurawia / Dźwigu kołowego 100 - 160t

M.M.METAL-BUD MACIEJ MISZTALDM.M.METAL-BUD MACIEJ MISZTALD
Kielce

Firma M.M. METAL-BUD to firma działająca w branży budowlanej od 2004r. Zakresem naszej działalności jest montaż konstrukcji prefabrykowanych betonowych oraz produkcja i montaż konstrukcji stalowych. Obecnie szukamy osoby na stanowisko: Operator Żurawia / Dźwigu kołowego 100 - 160t Operator Żurawia /...

06.05.202406.05.2024

OPERATOR DŹWIGU - KIEROWCA

nowa oferta
BIKO-SERWIS SP. Z O.O. SP. K.BIKO-SERWIS SP. Z O.O. SP. K.
Nowiny

Zakres obowiązków: Obsługa dźwigu samojezdnego 30 ton. Praca w Nowinach k/Kielc. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - uprawnienia do obsługi żurawia samojezdnego umiejętność - dyspozycyjność umiejętność - zaangażowanie umiejętność - komunikatywność Doświadczenie w pracy na ...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Suchedniów