Filtruj

Praca Operator Frezarki Cnc - Pustkowie

1-2 z 2 ofert pracy

OPERATOR FREZARKI CNC

UNION PARTS CNC SP. Z O.O.UNION PARTS CNC SP. Z O.O.
Pustków

Zakres obowiązków: OPERATOR FREZARKI CNC Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 2 WYMAGANE MIN. 2 LETNIE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE. ZNAJOMOŚĆ RYSUNKU TECHNICZNEGO ORAZ URZĄDZEŃ POMIAROWYCH. UMIEJĘTNOŚĆ USTAWIANIA MASZYN CNC. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZESZKOLENIA....

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Pustków

Numer oferty: StPr/24/0739Obowiązki:OPERATOR FREZARKI CNCWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:WYMAGANE MIN. 2 LETNIE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE. ZNAJOMOŚĆ RYSUNKU TECHNICZNEGO ORAZ URZĄDZEŃ POMIAROWYCH. UMIEJĘTNOŚĆ USTAWIANIA MASZYN CNC. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ...