Filtruj

Praca Operator Koparki Jednonaczyniowej - Chrzanów

1-2 z 2 ofert pracy

OPERATOR KOPARKI JEDNONACZYNIOWEJ

KOPALNIA I PRAŻALNIA DOLOMITU ŻELATOWA S. A.KOPALNIA I PRAŻALNIA DOLOMITU ŻELATOWA S. A.
Chrzanów

Zakres obowiązków: obsługa koparki Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Operator koparki uprawnienie - Operator koparki jednonaczyniowej kl. I staż pracy ogółem - lata: 1 uprawnienia - operator koparki do 25 ton...

02.09.202402.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomocnik Montera sieci wodociągowej i kanalizacyjnej

BARBARA BOBABARBARA BOBA
Chrzanów

Obecnie ogłaszamy nabór nastanowisko:Pomocnik Montera sieci wodociągowej i kanalizacyjnej Składanie aplikacji do dnia 03.09.2024 Główny zakres obowiązków: prace przy usuwaniu awarii na sieci wodociągowej ikanalizacyjnej prace monterskie związane zbudową przyłączy orazsieci wodociągowych ikanaliz...

14.08.202414.08.2024