Filtruj

Praca Operator Koparki Jednonaczyniowej - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

Operator koparki jednonaczyniowej Złom Biała

ZŁOM BIAŁA SP. Z O.O.ZŁOM BIAŁA SP. Z O.O.
Rzeszów

Firma Złom Biała Sp. z o.o. Rzeszów ul. Sikorskiego poszukuje kandydatów na stanowisko: operator koparki jednonaczyniowej typu FUCHSObowiązki: • sortowanie metali (praca na otwartej przestrzeni) • załadunek/rozładunek kontenerów• utrzymanie porządku na placu składowaniaMile widziane: • znajomość bra...

08.05.202408.05.2024

Mechanik - naprawy bieżące, hydraulika siłowa --- > praca

Rzeszów

Firma Złom Biała sp. z.o.o zatrudni mechanika. Naprawy bieżące- aut ciężarowych,- przyczep,- wózków Wymagania:- wykształcenie kierunkowe:- umiejętność pracy w zespole,- komunikatywność,- doświadczenie w diagnozowaniu i wykonywaniu napraw, Kandydatom oferujemy między innymi:· stabilne zatrudnienie lu...

Operator koparko - ładowarki, operator koparki jednonaczyniowej

GRZEGORZ BIENIASZGRZEGORZ BIENIASZ
Krzemienica

Obowiązki: Prace ziemne i budowlano-drogowe Obsługa koparki, koparko-ładowarki oraz innych maszyn budowlanych. Nadzór nad stanem technicznym powierzonego sprzętu, bieżące naprawy Przestrzeganie zasad BHP. Wykonywanie wykopów oraz równanie terenu. Praca przy drogach, ustawianie oznakowania. pr...

07.05.202407.05.2024
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0239 s