Filtruj

Praca Operator Koparki Jednonaczyniowej - Wrocław

1-2 z 2 ofert pracy

OPERATOR KOPARKI

nowa oferta
BICKHARDT BAU POLSKA SP. Z O.O.BICKHARDT BAU POLSKA SP. Z O.O.
Wrocław

Zakres obowiązków: Siedziba firmy znajduje się w Siechnicach, ale prace wykonywane są na prowadzonych budowach tj. Wrocław i okolice. Obsługa koparki podczas wykonywania prac ziemnych. Mile widziane doświadczenie w obsłudze innych maszyn budowlanych. Wykonywanie prac związanych z załadunkiem i rozł...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator koparki jednonaczyniowej klasy III

MARCINMARCIN
Wrocław

Rzetelna i stale rozwijająca się firma poszukuje pracowników na stanowisko operatora koparki jednonaczyniowej klasy III do budowy sieci kablowych, robot ziemnych oraz budowy urządzeń elektroenergetycznych/sterowania ruchem. Praca w większości wykonywana na obszarze sieci kolejowej. Oferujemy: atra...

26.04.202426.04.2024