Filtruj

Praca Operator Koparki Kat 1 - Bytów

1-3 z 3 ofert pracy

Dyspozytor- koordynator transportu

MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALAMAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA
Bytom

MAX-BUD1 Tomasz Warchala od 17 lat skutecznie wspiera realizację inwestycji budowlanych, dostarczając profesjonalny sprzęt, usługi i materiały. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą i rozbudowanym parkiem maszynowym, co pozwala na rzetelną, terminową i bezpieczną realizację bardzo szerokiego zakresu rob...

18.05.202418.05.2024

Bytom Szombierki

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI

nowa oferta
ZIE KORNAJ SP. J.ZIE KORNAJ SP. J.
Lipnica

Zakres obowiązków: - przygotowywanie koparko-ładowarki do pracy: wykonywanie obsługi codziennej koparko-ładowarki, - wyrównywanie terenu, - wykonywanie wykopów i zasypywanie ułożonych linii kablowych odkładem urobku. miejsce pracy - place i tereny budowy zestawów złączonych-pomiarowych Wymagania: w...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0587 s