Filtruj

Praca Operator Koparki Kolowej - Włocławek

1-3 z 3 ofert pracy

operator maszyn budowlanych kierowca wywrotki wozidła

nowa oferta
REKRUTACJAREKRUTACJA
Włocławek

W związku z wykonywaniem kontraktu autostradowego szukamy pracowników: kierowca wywrotki, praca na autach 8x8 i 8x6 operator koparki: koparki kołowe i gąsienicowe, wymagane doświadczenie z łyżką skarpową operator spycharki operator walca operator równiarki kierowca ciągnika do stabilizacji Pr...

15.06.202415.06.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR KOPARKI KOŁOWEJ OBROTOWEJ R72/1214-594/24

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Włocławek

Numer oferty: StPr/24/1215Obowiązki:obsługa koparkiWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Operator koparki jednonaczyniowej kl. IIIWykształcenie:podstawoweZawód:Operator koparki (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)Pozostałe wymagania:uprawnienia, doświadczenie zawodoweMiejsce pra...

22.05.202422.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE LUX-DOM SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE LUX-DOM SP. Z O.O.
Włocławek

Zakres obowiązków: obsługa koparki Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Operator koparki uprawnienie - Operator koparki jednonaczyniowej kl. III staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 6 uprawnienia, doświadczenie zawodowe...