Filtruj

Praca Operator Koparki Polski - Kalisz

1-3 z 3 ofert pracy

Operator koparki kołowej

nowa oferta
ITERBUDITERBUD
Kalisz

Zatrudnię operatora koparki kołowej przy budowie dróg. Wymagane uprawnienia i min. 2 letnie doświadczenie. Umowa o pracę. Praca na terenie powiatu kaliskiego i ostrowskiego....

11.06.202411.06.2024
od 6000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator Koparki. Pracownik fizyczny

TOMASZKACZMAREK393TOMASZKACZMAREK393
Kalisz

Przyjmę operatora koparki z doświadczeniem oraz pracownik fizyczny praca przy budowie sieci światłowodowych terenie Polski weekendy w domu. Noclegi po naszej stronie...

04.06.202404.06.2024

OPERATOR KOPARKI

DELTA SP. J.DELTA SP. J.
Pleszew

Zakres obowiązków: zgodny z charakterystyką pracy Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Operator koparki jednonaczyniowej kl. I staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 1 mile widziane doświadczenie zawodowe...

10.06.202410.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0250 s