Filtruj

Praca Operator Koparki Z Uprawnieniami - Słupsk

1-2 z 2 ofert pracy

Operator Koparki gąsienicowej Wykosowo PILNE!!!

nowa oferta
ARKADIUSZARKADIUSZ
Wykosowo

Pilnie zatrudnię operatora Koparki gąsienicowej 22 tony na okres 4-6 tygodni. Wymagane doświadczenie i uprawnienia. Tylko miejscowego lub z okolic!!! Wszelkie pytania tylko telefonicznie. Nie odpowiadam na wiadomości i SMS....

15.06.202415.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR MINIKOPARKI

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT ENERGETYCZNYCH ARINSTAL SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT ENERGETYCZNYCH ARINSTAL SP. Z O.O.
Słupsk

Zakres obowiązków: - obsługa i eksploatacja minikoparki przy budowaniu linii elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych (m.in. wykonywanie prac ziemnych, wykopów, rowów i kanałów technologicznych, zbieranie i profilowanie skarp i nasypów, przygotowanie terenu robót tj. oczyszczanie z kamieni, drzew...

14.06.202414.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0492 s