Filtruj

Praca Operator Koparki - Kadzidło

1-3 z 3 ofert pracy

operator koparki

MATEUSZMATEUSZ
Kadzidło

Obowiązki: Prace ziemne i budowlano-drogowe. Obsługa koparki, koparko-ładowarki oraz innych maszyn budowlanych. Nadzór nad stanem technicznym powierzonego sprzętu. Przestrzeganie zasad BHP. Wykonywanie wykopów oraz równanie terenu. Praca przy drogach, w tym kierowanie ruchem i ustawianie oznak...

29.08.202429.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator koparki klasa III

nowa oferta
WIESŁAWWIESŁAW
Ostrołęka

Firma budowlana szuka pracownika na stanowisko: Operatora koparki Praca przy obiektach inżynieryjnych na linii nr 38 odcinek Giżycko- Korsze Wymagania: uprawnienia do obsługi koparki klasy III (do 25t) dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych/delegacji, umiejętność pracy w zespole, pun...

13.09.202413.09.2024

Zatrudnię operatora koparki - Myszyniec, Ostrołęka

ŁUKASZŁUKASZ
Myszyniec

Firma zajmująca się budową dróg zatrudni osobę na stanowisko operator koparki. Miejsce pracy - Myszyniec, Ostrołęka. Więcej informacji pod numerem Łukasz 73*******69 Mirek 73*******42 Obowiązki: Prace ziemne i budowlano-drogowe. Obsługa koparki, koparko-ładowarki Nadzór nad stanem technicznym...

05.09.202405.09.2024