Filtruj

Praca Operator Koparki - Mielenko Drawskie

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR KOPARKI

KOPALNIA SUROWCÓW MINERALNYCH MIELENKO, BOLESŁAW DANILEWICZKOPALNIA SUROWCÓW MINERALNYCH MIELENKO, BOLESŁAW DANILEWICZ
Mielenko Drawskie

Zakres obowiązków: obsługa koparki na terenie żwirowni (praca na wyrobisku), branie udziału w konserwacji i remontach maszyn Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Operator koparki jednonaczyniowej kl. I staż pracy ogółem - lata: 2...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Poszukiwany Operator Koparki Kołowej Od Zaraz Pilne

STARSTAR
Czaplinek

Witam poszukujemy Pilnie operatora koparki kołowej z doświadczeniem praca przy brygadzie mostowej czyli spokojna i przyjemna. Praca dostępna od zaraz stawka od 35 zł Netto do 37 zł netto na rękę. Miejsce pracy Nadarzyce Zapewniamy : sprawną i zadbaną prawie nową maszynę Terminowe wynagrodzenie ...

29.05.202429.05.2024
od 35 zł

Operator koparki kołowej, gąsienicowej

RRW POLSKARRW POLSKA
Czaplinek

Dynamicznie rozwijająca się firma branży drogowej poszukuje operatora koparki kołowej do realizacji ambitnych projektów i prac w Nadleśnictwach oraz Gminach. Praca w systemie 5/2, w delegacji ze zgranym zespołem. WYMAGANIA: - Uprawnienia na koparki, - Min. 3 lata doświadczenia pracy na koparce, ...

17.03.202417.03.2024
od 35 zł