Filtruj

Praca Operator Koparko Ladowarki - Kalisz

1-3 z 3 ofert pracy

poszukujemy operatorow koparek NORWEGIA

KRAKÓWKRAKÓW
Kalisz

Opis oferty pracy:Poszukujemy operatorow koparek, ladowarek, kierowcow oraz pracownikow fizycznych do pracy przy projektach w Norwegii. Operatorzy koparek: Min. 5 letnie doswiadczenie zawodowe. Poszukujemy operatorow koparek roznych klas. (Kl1,Kl2,Kl3) Operatorzy ladowarek: Min. 3 letnie doswiadczen...

08.05.202408.05.2024

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI

nowa oferta
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WIKTOR MAŁGORZATA SZABLEWSKAFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WIKTOR MAŁGORZATA SZABLEWSKA
Latowice

Zakres obowiązków: prace ziemne przy budowie dróg Operator ładowarki jednonaczyniowej kl.III Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Operator ładowarki jednonaczyniowej kl. III...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik operator minikoparki

CEDRUS-TERENY ZIELENICEDRUS-TERENY ZIELENI
Topola-Osiedle

Firma CEDRUS Tereny Zieleni z Topoli-Osiedle koło Ostrowa Wielkopolskiego, zatrudni pracownika na stanowisku: Mechanik operator minikoparki, ładowarki CEDRUS Tereny Zieleni specjalizuje się w kompleksowej obsłudze w zakresie zieleni otaczającej: domów jednorodzinnych, parków, instytucji i firm pry...

07.05.202407.05.2024