Filtruj

Praca Operator Koparko Ladowarki - Strzałków

1-3 z 3 ofert pracy

Operator koparko-ładowarki

BIUROBIURO
Strzałkowo

W związku z dynamicznym rozwojem Firma Forrent Group sp. z o.o. poszukuje operatora koparko-ładowarki. Praca na terenie Wielkopolski, zapewniamy dojazd Wymagania: -prawo jazdy kat. B,E wiek do 55 rż Kontakt od pon do pt w godz. 8-16...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator koparki , zapewniamy noclegi , Radomsko

ANDRZEJANDRZEJ
Radomsko

Obowiązki: Prace ziemne i budowlane. Obsługa koparki, koparko-ładowarki oraz innych maszyn budowlanych. Nadzór nad stanem technicznym powierzonego sprzętu. Przestrzeganie zasad BHP. Wykonywanie wykopów oraz równanie terenu. Umiejętność pracy w zespole i dbałość o powierzony sprzęt. Wymagania:...

25.04.202425.04.2024

Operator sprzętu budowlanego, kierowca kat CE

EKKO BUDOWA - GRZEGORZ SIWCZYKEKKO BUDOWA - GRZEGORZ SIWCZYK
Brudzice

Zatrudnimy doświadczonych operatorów z uprawnieniami na koparki, koparko-ładowarki , Walca, spycharki, ładowarki ,kierowca kat. C+E, kierowca Wozideł Technologicznych. Praca na miejscu na terenie Radomska, KWB Bełchatów, Częstochowy . Stawka, w zależności od umiejętności, Umowa o pracę . Prosimy o k...

13.02.202413.02.2024