Filtruj

Praca Operator Koparko Ladowarki - Włocławek

1-2 z 2 ofert pracy

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI R5/1331-665/24

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Włocławek

Numer oferty: StPr/24/1332Obowiązki:Operator koparko-ładowarkiWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawoweWymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia: Operator koparkoładowarki Operator koparki jednonaczyniowej kl. I Pozostałe wymagania:aktualne uprawnienia operator kop...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT SPECJALISTYCZNYCH DŹWIGAR - ZBIGNIEW JANECKIPRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT SPECJALISTYCZNYCH DŹWIGAR - ZBIGNIEW JANECKI
Włocławek

Zakres obowiązków: Operator koparko-ładowarki Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Operator koparki jednonaczyniowej kl. I uprawnienie - Operator koparkoładowarki staż pracy ogółem - lata: 5 aktualne uprawnienia operator koparko- ładowarki lub koparki, praca w dele...

03.06.202403.06.2024