Filtruj

Praca Operator Krawedziarki - Ludwina

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
Operator Krawedziarki Ludwina - inne oferty pracy
1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR KRAWĘDZIARKI CNC

MAC-PAW PAWEŁ SZCZEPANIAKMAC-PAW PAWEŁ SZCZEPANIAK
Ludwina

Zakres obowiązków: zgodny z charakterystyką pracy Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 1 mile widziane doświadczenie zawodowe...

24.06.202424.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Produkcji / Operator Maszyn CNC- umowa o pracę

ZP PCPZP PCP
Koźmin Wielkopolski

Producent konstrukcji stalowych zatrudni osoby na stanowisko: Operator maszynDo Twoich zadań należeć będzie:- obsługa i konserwacja krawędziarki AMADA- programowanie maszyny oraz dobór odpowiednich narzędziWymagamy doświadczenia w obsłudze krawędziarek min. 6 mscMile widziane uprawnienia UDT lub do ...

25.06.202425.06.2024

Operator krawędziarki między 3700 a 4800 zł na rękę!

LEVEL WORKLEVEL WORK

Producent konstrukcji stalowych zatrudni osoby na stanowisko: Operator krawędziarki Do Twoich zadań należeć będzie: obsługa i konserwacja krawędziarki AMADA programowanie maszyny oraz dobór odpowiednich narzędzi Wymagamy doświadczenia w obsłudze krawędziarek min. 6 msc Mile widziane uprawnien...

17.06.202417.06.2024
od 3700 zł