Filtruj

Praca Operator Ladowarek - Chełm

Operator ładowarki kołowej/sprzedawca w zakładzie produkcyjnym

PERSONTURA GMBH & CO. KGPERSONTURA GMBH & CO. KG
Chełm

Gwarantujemy umowę o pracy na pełny etat, zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego koordynatora! Operator ładowarki kołowej/sprzedawca w zakładzie produkcyjnym Obowiązki -Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych za pomocą wózka widłowego lub ładowarki teleskopowej/kołowej - Kompletacja zamówień ...

08.06.202408.06.2024

Operator maszyn rozdrabniających

EURO-EKO ZPPAEURO-EKO ZPPA
Chełm

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:Obsługa maszyn rozdrabniających i urządzeń produkcyjnychNadzór nad pracą maszyn i urządzeńWykonywanie innych prac okołoprodukcyjnychDbanie o porządek w obszarze roboczymRealizowanie planów czyszczenia i konserwacji maszynWYMAGANIA:Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techn...

20.05.202420.05.2024

Operator ładowarki obrotowej teleskopowej MANITOU MRT 2150

URBURB
Chełm

Operator ładowarki teleskopowej obrotowej. Firma obecnie realizuje kontrakty w Zawierciu, , Ostrowi Mazowieckiej, Białej Podlaskiej ,Krakowie , Chełmie, Bielsko- Białej. Praca na sprzęcie: Ładowarka teleskopowa Manitou MRT 2150 Praca tylko dla operatorów z doświadczeniem na ładowarkach obrotowyc...

08.08.202308.08.2023
od 45 zł