Filtruj

Praca Operator Ladowarki Jednonaczyniowej - Brojce

Kierowca kat. C + E lub operator ładowarki jednonaczyniowej I klasy

MARZENAMARZENA
Brojce

Poszukujemy operatora ładowarki jednonaczyniowej 1 klasy lub kierowcy kategorii C + E, do pracy przy nowopowstającej inwestycji, Hossoland, w Brojcach. Oferujemy: Zatrudnienie na pełen etat, Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalif...

06.09.202406.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI

ZEG ZAKŁAD ELEKTRYCZNY SP. Z O.O.ZEG ZAKŁAD ELEKTRYCZNY SP. Z O.O.
Gryfice

Zakres obowiązków: OBSŁUGA I EKSPLOATACJA KOPARKI I ŁADOWARKI ZGODNIE Z PRZYPISAMI, WYKONYWANIE PRAC ZIEMNYCH I TRANSPORTOWYCH NA TERENIE BUDOWY Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Operator koparko-ładowarki uprawnienie - Operator koparkoładowarki uprawnienie - Operator ...

29.08.202429.08.2024

Operator Stabilizacji - Prace konserwatorskie - DOFINANSOWANIE DOJAZDU

PREZEROPREZERO
Rymań

Adres siedziby: Mirowo 14 Oferujemy: Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, Rynkowe wynagrodzenie, Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i NNW, Możliwość korzystania z karnetów sportowych oraz karty kultura, Dofinansowanie wypoczynku, Rozbudowany pakiet socjalny, ...

07.11.202307.11.2023