Praca Operator Ladowarki Jednonaczyniowej - Jastrzębie-Zdrój

1-3 z 3 ofert pracy

Operator ładowarki jednonaczyniowej

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Jastrzębie-Zdrój

Zadania: Praca na czaszy składowiska śmieci Operowanie sprzętem do utylizacji śmieci Czyszczenie i przeprowadzanie przeglądów sprzętu Wymagania: Gotowość do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym Minimum 5 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku Wykształcenie zawodowe Prawo jazdy kategorii B Upr...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Dla naszego Klienta, zajmującego się sortowaniem odpadów komunalnych w Jastrzębiu-Zdroju, poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko: Operatora Sprzętu Ciężkiego - Operatora Spycharki i Ładowarki Jednonaczyniowej klasy I lub III Dołącz do dynamicznego zespołu i zaangażuj się w proces utyl...

25.03.202425.03.2024

OPERATOR ŁADOWARKI

FIRMA FRANCUZ JAN FRANCUZFIRMA FRANCUZ JAN FRANCUZ
Czechowice-Dziedzice

Zakres obowiązków: Obsługa ładowarki. Praca w systemie trzyzmianowym w godz. 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00 od pon do pt. Możliwa praca w weekendy. Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia. Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Operator ładowarki jednona...

19.04.202419.04.2024