Filtruj

Praca Operator Ladowarki Kolowej - Lisowice

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR ŁADOWARKI KOŁOWEJ

ADAM BIAŁEK TRANS STONEADAM BIAŁEK TRANS STONE
Lisowice-Kolonia

Zakres obowiązków: - praca maszyną budowlaną - ładowarka VOLVO Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Operator ładowarki jednonaczyniowej kl. III uprawnienie - Operator ładowarki jednonaczyniowej kl. I Mile widziane doświadczenie zawodowe....

02.07.202402.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/0355Obowiązki:- praca maszyną budowlaną - ładowarka VOLVOWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Operator ładowarki jednonaczyniowej kl. I Operator ładowarki jednonaczyniowej kl. III Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:Mile widziane doświadcze...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Operator Koparki Kołowej

OLESPOLOLESPOL
Olesno

Firma OLESPOL zatrudni operatora koparki kołowej. Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. płacimy zawsze na czas. gwarantujemy ciągłość pracy, służbowy samochód. zapewniamy odzież roboczą. możliwość rozwoju i nabycia nowych umiejętności oraz do...

31.05.202431.05.2024