Filtruj

Praca Operator Ladowarki Teleskopowej - Wierzbno

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR ŁADOWARKI TELESKOPOWEJ

EKOTEAM SP. Z O.O.EKOTEAM SP. Z O.O.
Wierzbno

Zakres obowiązków: bieżące prace na placu, wykonywanie załadunków, dbanie o sprzęt Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe mile widziane uprawnienia w kategorii I WJO dla wózków specjalizowanych; mile widziane doświadczenie w obsłudze ładowarek; w przypadku braku uprawnienień istnieje możliwoś...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca operator

ZARZADZARZAD
Wierzbno

Witam Zatrudnię kierowcę w firmie komunalnej. Praca jako kierowca śmieciarki oraz sporadycznie jako operator ładowarki teleskopowej. Nie wymagamy uprawnień na ładowarkę. Stawka 5800 brutto. Praca ok 8 godz. dziennie. Wolne soboty. tel 51*******06, 53*******07, 73*******17...

21.05.202421.05.2024
od 5800 zł

Zatrudnie operatora ladowarki manitou krakow

DANIELDANIEL
Kraków

Zatrudnię operatora obrotowej ładowarki teleskopowej manitou z doświadczeniem oraz uprawnieniami. praca w Krakowie. Praca od zaraz. Wiecej informacji pod numerem telefonu....

09.04.202409.04.2024