Filtruj

Praca Operator Ladowarki - Dąbrówka

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR ŁADOWARKI

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Dąbrówka

Numer oferty: StPr/24/1207Obowiązki:Praca na ładowarceWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:prawo jazdy kat BWykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:Uprawnienia operatora ładowarki lub koparko-ładowarkiMiejsce pracy: Łąkowa 1, 84-242 Dąbrówka, powiat: wejherowski, woj...

03.07.202403.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ARKA BUD SP. Z O.O.ARKA BUD SP. Z O.O.
Dąbrówka

Zakres obowiązków: Praca na ładowarce Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - prawo jazdy kat B Uprawnienia operatora ładowarki lub koparko-ładowarki...

Operator maszyn - pracownik gospodarczy

WIKTORIAWIKTORIA
Suchy Las

Zakład Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu sp. z o.o. ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: Operator maszyn - pracownik gospodarczy lokalizacja: Suchy Las Osoba ubiegająca się o stanowisko powinna spełnić następujące wymagania: Niezbędne: · wykształcenie zawodowe, uprawnienia operatora łado...

25.06.202425.06.2024