Filtruj

Praca Operator Ladowarki - Dębów

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Dębica

Numer oferty: StPr/24/0751Obowiązki:MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY : DĘBICA I OKOLICEWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawoweWymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia:OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKIPozostałe wymagania:DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MILE WIDZIANEMiejsce pracy: JASNA...

13.05.202413.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

nowa oferta
WŁADYSŁAW GOLBA PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG INWESTYCYJNYCH CENTROBUDWŁADYSŁAW GOLBA PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG INWESTYCYJNYCH CENTROBUD
Dębica

Zakres obowiązków: MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY : DĘBICA I OKOLICE Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MILE WIDZIANE...

Umowa o pracęumowa o pracę

Operator koparko - ładowarki, operator koparki jednonaczyniowej

GRZEGORZ BIENIASZGRZEGORZ BIENIASZ
Krzemienica

Obowiązki: Prace ziemne i budowlano-drogowe Obsługa koparki, koparko-ładowarki oraz innych maszyn budowlanych. Nadzór nad stanem technicznym powierzonego sprzętu, bieżące naprawy Przestrzeganie zasad BHP. Wykonywanie wykopów oraz równanie terenu. Praca przy drogach, ustawianie oznakowania. pr...

07.05.202407.05.2024
od 4000 zł