Filtruj

Praca Operator Ladowarki - Kalisz

1-3 z 3 ofert pracy

Operator do koparko ładowarki z doświadczeniem

WORLDBUDALLWORLDBUDALL
Kalisz

Firma WorldBud'all poszukuje doświadczonego operatora koparko-ładowarki do pracy na naszych placach budowy. Jeśli posiadasz odpowiednie kwalifikacje i chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu, zapraszamy do aplikowania! Stanowisko: Operator Koparko-Ładowarki Miejsce pracy: Kalisz Wymagania: Min...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SP. Z O.O.
Pleszew

Zakres obowiązków: zgodny z charakterystyką pracy Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B uprawnienie - Operator koparki jednonaczyniowej kl. III staż pracy ogółem - lata: 3 umiejętność pracy przy wykopach oraz szalunkach...

15.05.202415.05.2024

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WIKTOR MAŁGORZATA SZABLEWSKAFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WIKTOR MAŁGORZATA SZABLEWSKA
Latowice

Zakres obowiązków: prace ziemne przy budowie dróg Operator ładowarki jednonaczyniowej kl.III Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Operator ładowarki jednonaczyniowej kl. III...

13.05.202413.05.2024