Filtruj

Praca Operator Ladowarki - Radomsko

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK LINIOWY DZIAŁU PAKOWANIA

UNITED PETFOOD RADOM SP. Z O.O.UNITED PETFOOD RADOM SP. Z O.O.
Sucha

Zakres obowiązków: Obowiązki: kompletowanie i pakowanie gotowych saszetek z karmą dla psów i kotów kontrola procesu pakowania i jakości produktu przestrzeganie zasad BHP i przepisów obowiązujących na zakładzie Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe staż pracy ogółem - lata: 1 [Umiejętno...

02.05.202402.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Produkcji

UNITED PETFOOD RADOMUNITED PETFOOD RADOM
Sucha

United Petfood Radom Sp. z o.o. – światowy producent wysokiej jakości karmy dla psów i kotów dostarczający swoje produkty na rynki światowe dla dużych klientów do rozwijającego się, nowoczesnego Centrum Logistyczno-Dystrybucyjnego w Suchej k. Białobrzegów poszukuje osób na stanowisko: Pracownik Pr...

30.04.202430.04.2024

Operator wózka widłowego

nowa oferta
ADRIAN JADRIAN J
Bogumiłów

Jesteśmy firmą zajmującą się recyklingiem elektrycznych śmieci. Posiadamy zakłady przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego oraz zużytych baterii i akumulatorów przenośnych. Każdego dnia przewozimy i przetwarzamy wiele ton elektrycznych odpadów, aby nie stwarzały zagrożenia dla ...

07.05.202407.05.2024