Filtruj

Praca Operator Ladowarki - Żagań

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR KOPARKO - ŁADOWARKI (ŻAGAŃ)

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Żagań

Numer oferty: StPr/24/0320Obowiązki:Praca przy budowie dróg, obsluga koparki, koparko-ładowarki.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Operator koparkoładowarkiWykształcenie:podstawoweZawód:Operator koparko-ładowarki (wymagany staż - lata: 1)Wymagania pożądane:Wykształcenie:zasadni...

08.05.202408.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

TANDEM SP. Z O.O.TANDEM SP. Z O.O.
Żagań

Zakres obowiązków: Praca przy budowie dróg, obsluga koparki, koparko-ładowarki. Wymagania: wykształcenie - podstawowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Operator koparko-ładowarki uprawnienie - Operator koparkoładowarki Prawo jazdy kat B...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator koparko-ładowarki

TERESATERESA
Kożuchów

Przedsiębiorstwo Drogowe BUD-DRÓG Sp. z o.o. poszukuje do pracy operatora koparko-ładowarki. Praca od godz. 06:00. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Możliwość podjęcia zatrudnienia - natychmiast. Firma mieści się w Kożuchowie (woj. lubuskie) dlatego prosimy o osoby z okolic. Więcej...