Filtruj

Praca Operator Linii Pakowania - Inowrocław

1-3 z 3 ofert pracy

Operator linii pakowania

AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O.AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O.
Inowrocław

Operator linii pakowania Twój zakres obowiązków regulacja przezbrojenia i wydajności linii pakujących oraz linii mieszania dbałość o powierzone materiały, narzędzia i stanowisko pracy Wymagania pracodawcy aktualne wyniki badań co celów sanitarno-epidemiologicznych- warunek konieczny! gotowość do pra...

30.04.202430.04.2024

JOANNAJOANNA
Inowrocław

Jako agencja AA EURO RECRUITMENT dla naszego klienta - światowego lidera i producenta konserw warzywnych i mrożonek, poszukujemy operatora linii pakowania System pracy: 3 zmianowy - czterobrygadowy Miejsce pracy: Gniewkowo k. Inowrocławia Zakres obowiązków: regulacja przezbrojenia i wydajności l...

26.04.202426.04.2024
od 4400 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR LINII OBRÓBKI DROBIU

Rudunki

Zakres obowiązków: Prace przy pozyskiwaniu mięsa białego: - obsługiwanie urządzeń do oszałamiania i uboju drobiu, - obsługiwanie i nadzorowanie urządzeń do przygotowania tuszek do obróbki termicznej, odpierzenia, patroszenia, mycia i schładzania, - obsługiwanie i nadzorowanie urządzeń do wagowej seg...

09.05.202409.05.2024