Filtruj

Praca Operator Linii Produkcyjnej - Młyn

1-3 z 3 ofert pracy

Mechanik / Operator linii produkcyjnej

KADRY BACCAKADRY BACCA
Drawski Młyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Kontrola i nadzór nad utrzymaniem właściwego stanu maszyn na linii produkcyjnej Monitorowanie punktu krytycznego – wykrywacza metali, kontrola zagrożeń wykazanych przez wykrywacz. Obsługa maszyn produkcyjnych i ich regulacja podczas procesu produkcyjnego Wykonywanie regularnyc...

23.06.202323.06.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca przy automatycznej linii produkcyjnej

PATRYKPATRYK
Sieradz

HSS Work (nr certyfikatu 22915) to marka skoncentrowana na realizacji usług rekrutacji oraz doradztwa personalnego. Cechuje nas innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania. Realizujemy rekrutacje personelu stałego dla wielu klientów na terenie całej Polski. Aktualnie dla naszego klienta...

26.04.202426.04.2024
od 4242 zł

Operator Linii Produkcyjnej

KADRY.INTERFIBERKADRY.INTERFIBER
Lipka

Obowiązki: Obsługa zautomatyzowanych maszyn produkcyjnych. Kontrola jakości produktu. Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej. Prace porządkowe i serwisowe. Utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym. Praca zgodnie z wymaganiami jakościowymi i ilościowymi. Praca w zespole. Dbanie o porządek...

19.04.202419.04.2024