Filtruj

Praca Operator Linii Produkcyjnej - Młynowo

1-3 z 3 ofert pracy

Mechanik / Operator linii produkcyjnej

KADRY BACCAKADRY BACCA
Drawski Młyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Kontrola i nadzór nad utrzymaniem właściwego stanu maszyn na linii produkcyjnej Monitorowanie punktu krytycznego – wykrywacza metali, kontrola zagrożeń wykazanych przez wykrywacz. Obsługa maszyn produkcyjnych i ich regulacja podczas procesu produkcyjnego Wykonywanie regularnyc...

23.06.202323.06.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator maszyn produkcyjnych

EGGER BISKUPIEC SP. Z O.O.EGGER BISKUPIEC SP. Z O.O.
Biskupiec

Obowiązki Zapewnienie ciągłości prowadzenia produkcji zgodnie z ustalonym planem Współpraca z działem konserwacji w celu zapewnienia regularnych konserwacji Kontrola czystości na liniach produkcyjnych Osiągnięcie określonych celów produkcyjnych w oparciu o procedury wewnętrzne Wymagania Umieję...

04.04.202404.04.2024

Pracownik Produkcji - AdamS - umowa o pracę - operator maszyn

DZIAŁ HRDZIAŁ HR
Mrągowo

Interesuje Cię praca w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie produkującej okna i drzwi? Jesteśmy na rynku od 1993 roku oraz należymy do ścisłej czołówki producentów okien. Stanowisko: Operator maszyn i urządzeń do produkcji okien z tworzyw sztucznych (pracownik produkcji, linia produkcy...

24.08.202324.08.2023