Filtruj

Praca Operator Linii Produkcyjnej - Słupia

Operator linii produkcyjnej/ Magazynier z UDT - transport do pracy!

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Słupia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa maszyn produkcyjnych Kontrola jakości gotowych wyrobów Ścisła współpraca z działem magazynowania Proste prace produkcyjne Obsługa wózka widłowego CZEGO OCZEKUJEMY? Dyspozycyjności do pracy w systemie II zmianowym Wykształcenia min. zawodowe Pierwszego doświadczenia w obsłu...

03.06.202403.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Pracownik fizyczny w fabryce profili aluminiowych

nowa oferta
DREMANDREMAN
Włoszczowa

Stawka:4000,00 - 6600,00 PLN miesięcznie23,00 PLN na godzinę25,36 PLN na godzinę jeśli masz mniej niż 26 lat lub posiadasz zaświadczenie rezydenta podatkowego27,70 PLN na godzinę jeśli jesteś studentem do 26 roku życia (wymagane zaświadczenie z uczelni)Grafik: Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, ...

05.06.202405.06.2024

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

nowa oferta
PRAWTECH SP. Z O.O.PRAWTECH SP. Z O.O.
Wolbrom

Zakres obowiązków: Zgodnie z zakresem i nazwą zawodu-operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wymagane uprawnienia na wózki widłowe - UDT dowolne...