Filtruj

Praca Operator Linii Produkcyjnej - Września

1-3 z 3 ofert pracy

Operator maszyn (m/k)/Oператор машин (м/ж)

TRENKWALDERTRENKWALDER
Września

Zakres zadań: obsługa maszyn na linii produkcyjnej, obsługa procesu wytłaczania, czyszczenie urządzeń, przygotowanie surowców do produkcji. Обов'язки: експлуатація машин на виробничій лінії, управління процесом екструзії, очищення обладнання, підготовка сировини до виробництва. Wymagania: wykształce...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Operator maszyn

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Środa Wielkopolska

Do Twoich obowiązków będzie należało: obsługa maszyn produkcyjnych i ich konserwacja kontrola parametrów i rejestracja procesu produkcyjnego utrzymanie czystości podczas produkcji i przestrzeganie zasad BHP Od kandydatów oczekujemy: doświadczenia w pracy na liniach produkcyjnych i przy obsłudze masz...

Umowa o pracęumowa o pracę

Operator / mechanik w zakresie obsługi linii produkcyjnych.

ROBERT - ULTRABOXROBERT - ULTRABOX
Gniezno

OFERTA PRACY Operator / mechanik w zakresie obsługi linii produkcyjnych - produkcja opakowań z tektury falistej. Opis: ULTRABOX to firma, która jest producentem opakowań z tektury falistej i wchodzi w skład grupy kapitałowej ULTRAPUR Sp. z o.o. i 4Group Sp. z o.o. Oferujemy pracę w stabilnej fir...

15.05.202415.05.2024