Filtruj

Praca Operator Linii - Brzesko

1-3 z 3 ofert pracy

Operator Maszyn

nowa oferta
Skarbimierz

Zadania: Pakowanie cukierków i gum do żucia przy linii produkcyjnej Paletyzacja wyrobów Podstawowa obsługa maszyn produkcyjnych Wymagania: Badanie sanepid Dyspozycyjność do pracy zmianowej Oferta: Zarobki do 4800 brutto! Umowę o pracę na pełny etat Opiekę konsultanta Manpower Stołówkę pracowniczą na...

07.05.202407.05.2024

Operator maszyn i urządzeń produkcyjnych

nowa oferta
MOLLE GROUP SP. Z O.O.MOLLE GROUP SP. Z O.O.
Rzezawa

W związku z zakupem nowych maszyn i rozbudową zakładu Spółka Molle Group z siedzibą w Rzezawie poszukuje osoby na stanowisko - operator maszyn i urządzeń produkcyjnych.Szukamy osób z doświadczaniem na podobnym stanowisku. Operator maszyn i urządzeń produkcyjnych Obowiązki •Obsługa linii produkcyjnej...

06.05.202406.05.2024

Operator maszyn CANPACK TARNÓW

nowa oferta
CANPACK FOOD AND INDUSTRIAL PACKAGING SP. Z O.O.CANPACK FOOD AND INDUSTRIAL PACKAGING SP. Z O.O.
Tarnów

Grupa CANPACK jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i największych producentów opakowań w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej. W ciągu ostatnich lat działalności Grupa CANPACK osiągnęła spektakularne sukcesy i stała się nowoczesną Grupą Kapitałową. Obecnie jesteśmy jednym...