Filtruj

Praca Operator Maszyn Budowlanych - Słupsk

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR MASZYN BUDOWLANYCH

nowa oferta
KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Słupsk

Zakres obowiązków: -adekwatny do stanowiska Wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe. Wymagane uprawnienia operatora koparko-ładowarki. Mile widziana znajomość języka polskiego....

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca lawety

INDEKA SP. Z O.O.INDEKA SP. Z O.O.
Słupsk

W związku z nieustannym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko kierowca C+E w transporcie międzynarodowym do przewozu pojazdów oraz maszyn rolniczych i budowlanych naczepami niskopodwoziowymi- lawetyKierunki, które obsługujemy -PL, DE, BENELUX, AT, sporadycznie FR, DK,CHGłównie p...

22.04.202422.04.2024

Kierowca międzynarodowy lawety

Słupsk

W związku z nieustannym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko kierowca C+E w transporcie międzynarodowym do przewozu pojazdów oraz maszyn rolniczych i budowlanych naczepami niskopodwoziowymi- lawety Kierunki, które obsługujemy -PL, DE, BENELUX, AT, sporadycznie FR, DK,CH Głów...

05.04.202405.04.2024
od 11000 zł