Filtruj

Praca Operator Maszyn Budowlanych - Tarnów

1-3 z 3 ofert pracy

Operator Koparki - Koparko ładowarki

nowa oferta
JAREX SP. Z O.O.JAREX SP. Z O.O.
Tarnów

W związku z dynamicznym rozwojem firmaJAREX Sp. z o.o. poszukuje kandydatówna stanowisko Operator Koparki - Koparko ŁadowarkiNapędza Cię Energia Tworzenia i spełniasz poniższe oczekiwania ? Dołącz do nas ! Operator Koparki - Koparko ładowarki Obowiązki Obsługa koparki na terenie budowy Prace ziemne,...

02.05.202402.05.2024

KIEROWCA C + E / OPERATOR KOPARKI

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE IMBUD JERZY I JAROSŁAW GAJDOSZ SP. J.PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE IMBUD JERZY I JAROSŁAW GAJDOSZ SP. J.
Tarnów

Zakres obowiązków: - sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków - uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych - sprawdzanie stanu technicznego samochodu przed jazdą - utrzymywanie pojazdu w należytej czystości Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Operator koparkoład...

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Leier Polska S.A. zatrudni operator automatycznej linii produkcyjnej

REKRUTACJA LEIERREKRUTACJA LEIER
Wola Rzędzińska

Leier Polska S.A. producent materiałów budowlanych, Zatrudni na stanowiska: operator automatycznej linii produkcyjnej Miejsce pracy Wola Rzędzińska koło Tarnowa W zakres obowiązków wchodzi: zapewnienie prawidłowego przebiegu produkcji obsługa maszyn i urządzeń linii produkcyjnej udział w pra...

16.02.202416.02.2024
od 1 zł