Filtruj

Praca Operator Maszyn Drukarskich - Ruda Śląska

Operator/Operatorka produkcji - praca od zaraz w Rudzie Śląskiej

MID OCEAN LOGISTICS POLAND SP. Z O.O.MID OCEAN LOGISTICS POLAND SP. Z O.O.
Ruda Śląska

Mid Ocean Logistics Poland Sp. z o. o. aktualnie prowadzi rekrutację na stanowisko: PRACOWNIKA PRODUKCJI Lokalizacja: Ruda Śląska (al. Rodziny Gürtlerów) Twoim zadaniem będzie: obsługa maszyn drukarskich prace manualne kontrola jakości wykonanego nadruku Prowadzimy szkolenia wdrożeniowe - ni...

23.04.202423.04.2024
od 4700 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

MŁODSZY OPERATOR MASZYN CYFROWYCH/MŁODSZY OPERATOR PRODUKCJI

Ruda Śląska

Zakres obowiązków: OBSŁUGA MASZYN DRUKARSKICH, PRACA POLEGA NA OBSŁUDZE KOMPUTERA POWYŻEJ 4 H, USTAWIANIU PARAMETRÓW WYDRUKU, ZATWIERDZANIU REALIZOWANYCH ZLECEŃ Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - obsługa komputera i programów MS Office PRACA W SYSTEMIE 3-ZMIANOWY...

Operator maszyn drukarskich (Niemcy)

nowa oferta
SILVERHANDSILVERHAND
Katowice

Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 2500,00 EUR netto / miesiąc / przy 168 godzinach pracy / 22 dniach pracy oraz 1 klasie podatkowej zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę praca długoterminowa ubranie robocze zape...

06.05.202406.05.2024