Filtruj

Praca Operator Maszyn I Urzadzen - Siedlce

1-2 z 2 ofert pracy

Operator linii produkcyjnej / Operator maszyn

nowa oferta
ARKADIUSZ BAŃKOWSKIARKADIUSZ BAŃKOWSKI
Siedlce

ODMET S.A. jest dystrybutorem wyrobów hutniczych ze stali węglowej i nierdzewnej, aluminium, blach dachowych oraz ogrodzeń i bram garażowych od 1989 roku, a od 2010 Spółka jest dostawcą blach stalowych zimno- i gorącowalcowanych krojonych na wymiar z kręgów we własnym Stalowym Centrum Serwisowym. O...

09.05.202409.05.2024
od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ NA PRODUKCJI

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W SIEDLCACHOKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W SIEDLCACH
Siedlce

Zakres obowiązków: Nadzór nad pracą urządzeń służących do produkcji wyrobów mleczarskich, nad jakością wyrobu, obsługa operatorska wszystkich maszyn i urządzeń znajdujących się w dziale mycie i dezynfekcja. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla...

07.05.202407.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0635 s