Filtruj

Praca Operator Maszyn I Urzadzen - Wyszków

Praca w Tchibo w Markach - Pracownik Produkcji / Pomocnik Operatora

TCHIBO MANUFACTURING POLANDTCHIBO MANUFACTURING POLAND
Wyszków

To oferujemy: bezpośrednie zatrudnienie w naszej firmie w oparciu o umowę o pracę, pracę na długie lata – chcemy się z Tobą związać na długo, dlatego od samego początku zadbamy o Twój rozwój zawodowy w kierunku Operatora Maszyn, mamy stały zespół już od lat - praca w gronie wykwalifikowanych wspó...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR WYTWÓRNI MAS BITUMICZNYCH

CZYSTOŚĆ SP. J.CZYSTOŚĆ SP. J.
Zagościniec

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn i urządzeń związanych z wytwarzaniem mas bitumicznych - do przyuczenia. Mile widziana wiedza techniczna i chęć do pracy. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - Prawo jazdy kat. B umiejętność - Prace techniczne staż pracy ogółem - lata: 1...

Operator maszyn na produkcji

MANPOWER POLANDMANPOWER POLAND
Radzymin

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy...

21.05.202421.05.2024