Filtruj

Praca Operator Maszyn Introligatorskich - Hryniewicze

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR MASZYN INTROLIGATORSKICH

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Hryniewicze

Numer oferty: StPr/24/2396Obowiązki:Obsługa maszyn introligatorskich: składarko-sklejarka, maszyna sztancująca.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie ogólnokształcącePozostałe wymagania:wykształcenie: średnie mile widziane doswiadczenie zawodowe mogą być osoby posiadające orzeczenie o s...

05.09.202405.09.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PANORAMA S. C. LESZEK I MARIA STALEŃCZYKPANORAMA S. C. LESZEK I MARIA STALEŃCZYK
Hryniewicze

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn introligatorskich: składarko-sklejarka, maszyna sztancująca. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie: średnie mile widziane doswiadczenie zawodowe mogą być osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności...

Umowa o pracęumowa o pracę

Operator na produkcje kartonu

PROEXWORK SP. Z O.O.PROEXWORK SP. Z O.O.
Białystok

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska: Operator maszyn Pomocnik operatora Paletowy Pracownicy produkcji Dobra praca przy produkcji kosmetyków i opakowań do żywności Opis stanowiska: Obsługa i nadzór nad pracą maszyn introligatorskich. Realizacja procesu produkcyjnego. Szkolenie w zakr...

12.08.202412.08.2024
od 5000 zł