Filtruj

Praca Operator Maszyn Montaz - Folwarki

1-3 z 3 ofert pracy

Operator Maszyn Linii Produkcyjnej - Dziadkowskie-Folwark

KRYNICA VITAMIN S. A.KRYNICA VITAMIN S. A.
Dziadkowskie-Folwark

Twój zakres obowiązków · prawidłowa i bezpieczna obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie z instrukcją technologiczną, · kontrola bieżąca i końcowa wytworzonego produktu zgodnie ze specyfikacją, · nadzorowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń, · przestrzeganie bezpieczeństwa i higieny...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR MASZYN

ERKADO SP. Z O.O.ERKADO SP. Z O.O.
Gościeradów-Folwark

Zakres obowiązków: obsługa maszyn do produkcji drzwi i ościeżnic, zarządzanie linią produkcyjną, inne prace produkcyjne Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - czytanie rysunku technicznego, obsługa maszyn (mile widziana)...

19.02.202419.02.2024

Operator maszyn sterowanych numerycznie cnc

PAWELPAWEL
Łysaków

Witam firma KUSEKCNC zatrudni pracownika na stanowisku operator obrabiarek Cnc .Praca na jedną zmianę ,wynagrodzenie adekwatne do umiejętności...

09.05.202409.05.2024