Filtruj

Praca Operator Maszyn Montaz - Kędzierzyn-Koźle

1-3 z 3 ofert pracy

Operator maszyn w branży automotive

SMART SOLUTIONS HRSMART SOLUTIONS HR
Kędzierzyn-Koźle

Jeżeli chcesz dobrze zarobić, rozwijać się w międzynarodowej firmie i szukasz stałej pracy -przeczytaj naszą ofertę. Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej przyjazną pracownikom. Dla naszego klienta, wiodącej firmy z branży automotive poszukujemy zaangażowanych kandydatów na stanowisko Operatora Maszy...

26.04.202426.04.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator maszyn (produkcja opakowań)

nowa oferta
INTERSILESIA MCBRIDEINTERSILESIA MCBRIDE
Strzelce Opolskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługę i regulację maszyn i urządzeń do produkcji opakowań utrzymane miejsca pracy w czystości przestrzeganie procedur, standardów jakościowych oraz bezpieczeństwa i higieny pracy WYMAGANIA: wykształcenie min. zawodowe doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane ...

29.04.202429.04.2024

nowa oferta

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługę i regulację maszyn i urządzeń do produkcji opakowań utrzymane miejsca pracy w czystości przestrzeganie procedur, standardów jakościowych oraz bezpieczeństwa i higieny pracy WYMAGANIA: wykształcenie min. zawodowe doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widzia...