Filtruj

Praca Operator Maszyn Montaz - Kopce

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR MASZYN

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DORADZTWO TECHNICZNE MAREK MASŁOWSKIFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DORADZTWO TECHNICZNE MAREK MASŁOWSKI
Kopki

Zakres obowiązków: Operator maszyn, obsługa maszyn CNC, obsługa suwmiarki i komputera. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

30.01.202430.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH

P.P.H. DAREX DARIUSZ KANADYSP.P.H. DAREX DARIUSZ KANADYS
Wesółka

Zakres obowiązków: Obsługa wtryskarki oraz wytłaczarki do tworzyw sztucznychh Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Brak wymagań...

04.04.202404.04.2024

OPERATOR MASZYN BUDOWLANYCH

F.H.T.U. KRZYCH-TRANS KRZYSZTOF PRANSZKEF.H.T.U. KRZYCH-TRANS KRZYSZTOF PRANSZKE
Grabowiec

Zakres obowiązków: Obsługa koparki, koparko-ładowarki, ładowarki. Praca na terenie powiatu wejherowskiego. Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - prawo jazdy kat B - mile widziane doświadczenie - uprawnienia na ładowarkę, koparkę lub koparko-ładowarkę....

29.02.202429.02.2024