Filtruj

Praca Operator Maszyn Montaz - Sople

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR MASZYN CNC

CZMUDA GROUP SP. Z O.O.CZMUDA GROUP SP. Z O.O.
Sople

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn CNC Dwie zmiany od pn- pt. Godziny do ustalenia Miejsce pracy: Sople Pierwsza umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas określony i później na czas nieokreślony Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wymagane doświadczenie na stanow...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH

Ostróda

Zakres obowiązków: Obsługa i nadzorowanie urządzenia do wytwarzania wyrobów sztucznych. Przygotowywanie surowców, sortowanie półfabrykatów. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

12.06.202412.06.2024

Praca : traktorzysta operator maszyn rolniczych

CHEMILAND SP. Z O.O.CHEMILAND SP. Z O.O.
Dzierzgoń

Zakres obowiązków:transport, obsługa maszyn i urządzeń rolniczychWykształcenie:podstawoweUmiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. TWięcej informacji podczas rozmowy...

23.04.202423.04.2024