Filtruj

Praca Operator Maszyn Numerycznych - Wodzisław Śląski

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR CNC

SYSTEM BAROSZ GWIMETSYSTEM BAROSZ GWIMET
Wodzisław Śląski

Zakres obowiązków: Wytwarzanie wyrobów zgodnie z dokumentacją przekazaną na stanowisko pracy. Wydajna praca zgodnie z ustalonymi normami lub terminami. Bieżąca kontrola jakości wytwarzanych produktów. Dbałość o stan techniczny powierzonych do obsługi maszyn i urządzeń. Wymagania: wykształcenie - za...

25.04.202425.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Operator maszyn

Orzesze

Aktualnie dla naszego klienta- firmy specjalizującej się w obróbce CNC tworzyw technicznych z siedzibą w Orzeszu- poszukujemy osób do pracy na stanowisku. Zakres odpowiedzialności: obsługa maszyn sterowanych numerycznie typu wiertarka/frezarka (ustawianie parametrów na maszynie, zmiana programu, wpr...

16.04.202416.04.2024

Operator maszyn- 2 zmiany, od zaraz!

ADECCO POLAND SP. Z O.O.ADECCO POLAND SP. Z O.O.
Orzesze

Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło setki tysięcy pracowników i otworzyło...

15.04.202415.04.2024